Замовлення за телефоном:
+38 (098) 081 00 10
Cамовивіз
0

Свіжообсмажена кава мелена - Гюмрі, мелений екстра дрібний помол, 200г (ОРИГІНАЛ), Gardman (Гардман)

Код: s022

5.0 ( 3 оцінок)
Ціна
357 грн.
Кешбек: 8 грн
Кількість
В наявності
Безкоштовна доставка від 1400грн delivery delivery delivery delivery


Смак
Кислинка 10%

Гірчинка 60%

Міцність 80%

Насиченість 75%

Склад
Арабіка - 80%

Робуста - 20%

Інше
Країна: Україна, ТМ Гардман
Рейтинг: Гурман
Смакові ноти: Міцний класичний

Кава мелена Гюмрі GARDMAN (Гардман).

Міцна натуральна кава, суміш 80% арабіки і 20% робусти.

Гюмрі випускається в упаковці 200г і 1000г (2*500г) з подвійним помелом для отримання ЕКСТРА дрібного помелу. Суміш розроблена спеціально для варіння кави по східному або в джезві. Новинка!

Завжди свіже обсмажування.

Упаковка 200г, 1000г.

Доставка: Безкоштовна при замовленні дивітся тут! Найкоротші терміни обробки замовлення та відвантаження до транспортної компанії - протягом робочого дня.

Термін придатності: Рекомендований термін придатності - 60 днів. Максимальний термін придатності - 24 місяці.

Виробник: ТМ Гардман


Почему именно купаж?

Сложные комбинации смешивания различных сортов кофе дают отличный результат.

Благодаря разнообразию моно сортов есть возможность получать миксы с разнообразными вкусовыми букетами,

которые невозможно ощутить в одном конкретном сорте кофе.

Мы рекомендуем подбирать "свой" кофе именно в этой категории.


Переглянуті товари

100% Арабіка

Кенія АВ Plus Ladha

4.5 (2 відгуків)

100% Арабіка

Rosso Nero

5.0 (6 відгуків)

100% Арабіка, 0% Робуста

911 Espresso не обсмажена

0.0 (0 відгуків)

10% Арабіка, 90% Робуста

Гардман також рекомендує

67% Арабіка, 33% Робуста

864 грн.

1 027 грн.

118 грн.

Відгуки про товар

,

Добрый день. Вот уже 3- ий год заказываю у Вас кофе "Гюмри " . Качеством кофе доволен. Заказы приходят в течении 1-2 дней. Аромат и вкус кофе " Гюмри" радуюет нашу семью в течении всего дня. Спасибо Вам за Ваше отношение к работе и предоставленное качество товара. С Уважением А.А.
Відповідь магазину:
Спасибо за отзыв!!!
Відгук корисний? Так 0 Ні 0
,

Ароматный и очень вкусный кофе!!Спасибо, будем еще заказывать
Відгук корисний? Так 1 Ні 0
,

Добрый день! Покупала кофе в вашем интернет-магазине первый раз, и была приятно удивлена скидкой для первой покупки. Перезвонили через несколько минут, оперативно отправили и уже на следующий день кофе был в Днепре. Впечатления об обслуживании самые положительные! Кофе тоже хорош: крепкий и насыщенный. Спасибо большое! Успехов и процветания!
Відповідь магазину:
Благодарим за отзыв!
Відгук корисний? Так 1 Ні 1
Свіжообсмажена кава мелена - Гюмрі, мелений екстра дрібний помол, 200г (ОРИГІНАЛ), Gardman (Гардман)
Свіжообсмажена кава мелена - Гюмрі, мелений екстра дрібний помол, 200г (ОРИГІНАЛ), Gardman (Гардман)
Цена
357 грн.
image