Замовлення за телефоном:
+38 (098) 081 00 10
Cамовивіз
0

Мелена кава, обсмажена


80% Арабіка, 20% Робуста

10% Арабіка, 90% Робуста

92.11 грн.

67% Арабіка, 33% Робуста

80% Арабіка, 20% Робуста


Кожен, хто є шанувальником кави, прекрасно знає, що найкращий цей напій є приготовлений зі свіжо меленого продукту. Але якщо немає часу, щоб змолоти зерна, то можна взяти натуральну мелену каву, ціна на котру здивує гурманів. Тим більше, що сьогодні подібний продукт продається в сучасних вакуумних пакетах, які дозволяють надовго зберегти натуральний букет смаку та аромату.

Яку мелену каву придбати?

Перш ніж придбати каву мелену в Україні потрібно хоч трохи розбиратися в ніх, щоб вибрати дійсно вартий продукт, а не "сміття", яке збирають після упаковки.

Виробники з усього світу пропонують широкий вибір різних сортів меленого продукту. Перерахувати всі їх буде складно. Але найголовнішими і популярними вважаються арабіка і робуста, вирощені на землях Ефіопії. Залежно від того, в якому регіоні проростали зерна, у продукту може бути неповторний аромат і присмак. Адже кавові зерна мають особливу властивість - вбирати в себе речовини з грунту, повітря. Перед тим як відповісти на питання, де купити мелену каву, потрібно знати, які зерна використовувалися, і на яких варто зупинити вибір?

Неповторним ароматом відрізняється арабіка, яка надає напою особливу кислу нотку. Також вона може надати напою особливу нотку: горіха, шоколаду, карамелі або квіткового букета а також інших різноманітних ароматів. Кава вищого гатунку натуральна мелена, ціна на котру не буде низькою, створюється тільки з зерен арабіки, причому використовується один сорт та купаж.

А ось завдяки робусті вдається отримати напій з особливою ноткою гіркоти і максимальної міцності. Навіть сьогодні вчені розуми не перестають працювати, щоб запропонувати світові нові селекційні сорти арабіки та робусти, які б мали гарні органолептичні властивості.

Мелену каву придбати в Україні нескладно, головне при виборі звернути увагу на країну виробника. Найкращі сорти вирощують на території:

  • Ефіопії;
  • Танзанії;
  • Колумбії;
  • Гватемали.

Визначити зерна з Ефіопії можна по їх особливому шоколадному смаку, бразильська кава має тонкий присмак ліщини, а кенійські відрізняються ягідними нотками. Відповідно, якщо взяти і з'єднати зерна з Ефіопії і Бразилії, то можна придбати мелену каву в Києві з натуральним шоколадно-горіховим смаком без будь-яких додаткових ароматичних добавок.

Мелена або в зернах кава: яку саме обрати?

Мелена за якістю вважається гірше, ніж зернова. Звідки взялась така думка? Вся справа в тому, що в меленій каві рідко коли присутня чисто одна арабіка. Часто виробники додають до неї цикорій, крохмаль і злаки. Але є і ті бренди, у котрих варто придбати мелену каву в Києві, вони створюють неповторні купажі з зерен, придбаних в різних країнах. Мелений продукт в інтернет магазині  Гардман тільки високої якості від найкращих виробників, які зможуть гідно оцінити як гурмани та і всі інші охочуючі.

При виборі також варто приділити особливу увагу помолу зерен кави, адже кожен з них призначений для приготування особливого виду напою:

  • невеликий тобто мізерний підійде для приготування напою в турці, його можна просто залити окропом або приготувати каву по-польськи;
  • середній для еспресо;
  • середньо-великий використовується в гейзерній кавоварці;
  • великий для крапельної кавоварки і френч преса.

Після того як точно знаєш котрий саме напій хочеш приготувати для себе чи близьких, мелену каву придбати в Києві потрібного тобі помелу буде нескладно.

image