Кава в зернах Уганда Бугісу AA LB, арабіка Gardman™(Гардман)
Африка, будучи батьківщиною кави дарує нам безліч незвичайних варіацій смаку кавових зерен в залежності від місця зростання. Кава вбирає в себе енергію сонця, все найкраще з грунту, насичується ароматами тропіків і тому дуже виражено відрізняється в залежності від країни і навіть місцевості, звідки вона походить.
В Уганді, на кордоні з Кенією, кава Bugisu виростає на західних схилах гори Елгон. Вона по праву вважається кращим сортом арабіки цієї країни, а її зерна проходять вологу обробку, що більше поліпшує її якість. Гора Елгон є вулканом, і тому землі тут особливі, це вулканічні грунти, які дарують нам каву з чудовим, яскравим, огортаючим смаком, легкою гіркуватістю, яка швидко проходить, м'яким приємним післясмаком практично без кислинки, і злегка фруктовим ароматом, характерним для східно африканської арабіки.
Використовується як компонент в багатьох сумішах.
Доставка: Безкоштовна при замовленні дивітся тут! Найкоротші терміни обробки замовлення та відвантаження до транспортної компанії - протягом робочого дня.
Термін придатності: Рекомендований термін придатності - 12 місяців. Максимальний термін придатності- 36 місяців.
Вид упаковки: Тришаровий фольгований кавовий пакет з датою розфасовки місткістю 1 кг або 2х500г. Стандартна упаковка - 1000г; 400г; 250г. Під замовлення будь-яке розфасування.
Виробник: ТМ Гардман.