Заказ по телефону:
+38 (098) 081 00 10
Cамовивіз
0

Свіжо осмажена кава оптом

Кава − це не просто затребуваний і смачний напій, про нього ще ходить велика кількість легенд, а історія розвитку триває і досі. Купити каву мелену оптом в Києві можна в спеціалізованому магазині або інтернет магазині, де представлений величезний асортимент сортів і для кожного покупця обов'язково знайдеться своя особлива кава.

 

Чому варто купити каву оптом у нас?

Для оптових покупців наш магазин підготував спеціальні умови, які дозволять купити каву в зернах оптом в Києві по самим приємним цінами в будь-якій кількості. Крім цього, якщо покупець бере велику партію товару, то доставка здійснюється безкоштовно в самі короткі терміни. У кожного є можливість вибрати кілька сортів кави і кожен з них вважається оптовим, але за умови, що загальна кількість буде вище встановленого мінімуму.

Можна замовити свіжо обсмажену каву оптом, обсмажування позапланове підбирається під клієнта, доставка здійснюється в найкоротші терміни, що дозволить насолодитися самим смачним і ароматним напоєм.

В нашому магазині можна купити оптом іменну каву мелену для кав'ярень, барів, ресторанів, готелів і заправних станцій. Оптова ціна може бути встановлена на всі розфасовки. Для пакетів до 1 кг (це 250 і 400 г) знижка від 5 пачок - 10%. Безкоштовно розфасовка кілограмових пакетів в 2 по 500 г, за бажанням клієнта.

Мелену каву оптом в Україні можна купити в нашому інтернет магазині, який пропонує унікальну систему знижок для оптових покупців.

Для всіх оптових покупців автоматично встановлюється ціна на продукт, залежно від ваги придбаного вами товару.

Щоб каву опт купити в Україні і заощадити, треба знати схему:

  • ·         перша оптова ціна встановлюється для покупців, які купують товар вагою від 5 і до 9,9 кг;
  • ·         друга знижка на опт кави в зернах встановлюється на вагу від 10 і до 14,9 кг;
  • ·         третя ціна на каву опт Київ гарантована на вагу 15 до 50кг.

Якщо покупець купує товар більш 50 кг, то йому можуть запропонувати індивідуальну ціну. Також каву опт Україна можна придбати і в пачках по 400 г та 250 г, якщо замовлення прийде на 5 пачок і більше.

Смачна і ароматна кава за приємними цінами, завжди можна придбати в Україні в інтернет магазині Gardman™ в будь-якій кількості. Асортимент здивує будь-якого покупця.

Сучасні історичні факти

Купити каву в зернах оптом в Україні можна було вже кілька століть тому. Сучасна історія виникнення цього унікального продукту не менш цікава. А почала вона розвиватися після того, як стали використовувати різні способи обсмажування зерен, щоб створювати самі незвичайні напої.

Існує багато унікальних способів заварювання кави, завдяки яким можна з одного продукту отримати відразу декілька оригінальних напоїв. Також з'явилися світові лідери, які пропонують купити каву оптом у Києві та інших містах України і світу.

Саме італійці вважаються найкращими фахівцями, добре розбираються в сортах кави. У світі існує навіть спеціальне обжарювання зерен, яке так і називається італійська, що означає найміцніша і чорна.

Сьогодні виробники пропонують купити каву в зернах оптом, ціна котрої доступна кожному покупцеві а також мелені зерна, розчинну каву та багато інших, список поповнюється майже кожен рік.

Останнім часом виробники пропонують купити каву оптом в Україні без обжарювання, котру ще називають зеленою обо сирою кавою. Саме завдяки тому, що ці зерна не проходять термічну обробку в них зберігаються всі корисні речовини, особливо хлорогенова кислота.

image